Sport Invest Group - Sport Invest

Střelec Filip Nepejchal

Sport Invest vítá dalšího sportovce: střelce Filipa Nepejchala

Tým sportovců zastupovaných agenturou Sport Invest se rozšířil o talentovaného sportovního střelce Filipa Nepejchala, který se tak zařadí do skupiny známých tváří jako je Ester Ledecká, Martina Sáblíková, Petr Čech, Pavel Kadeřábek, Tomáš Hertl, Petr Mrázek, Ondřej Synek, Martin Fuksa, Markéta Nausch Sluková, Barbora Hermannová, Anna Fernstädt či Barbora Havlíčková. Ti všichni se Sport Investem spolupracují.

Dvacetiletý Nepejchal je velký střelecký talent, který soutěží v těchto disciplínách: libovolná malorážka na 3x40 ran, libovolná malorážka vleže a vzduchová puška. Už v šestnácti letech vyhrál v Baku svůj první seniorský závod Světového poháru, celkově zatím ovládl tři podniky této nejprestižnější střelecké série. 

Jako sedmnáctiletý startoval na olympijských hrách v Riu de Janeiru, kde byl druhým nejmladším členem české výpravy. Mezi juniory si vystřílel titul mistra světa, třikrát se stal také mistrem Evropy. Na Evropských hrách v Baku získal dvě bronzové medaile.

„O spolupráci s Filipem jsme měli velký zájem. Dlouhodobě prokazuje svou střeleckou kvalitu, je to mladý a velmi perspektivní sportovec. Věřím, že má před sebou zajímavou budoucnost,“ říká David Trávníček, šéf agentury Sport Invest Marketing. „Za necelý rok je olympiáda a Filip by měl patřit do okruhu adeptů na medailové pozice. My mu poskytneme maximální možný servis a péči, aby se mohl soustředit jen na sport.“

Účastnické místo v Tokiu pro Česko Nepejchal, člen ASO Dukla Plzeň, jehož vede jako trenér Jan Videcký, vystřílel už na jaře letošního roku. 

„Sportovní střelba je malý sport, proto jsem opravdu rád, že jsem se přidal ke sportovcům, kteří patří pod velkou a známou značku Sport Invest. Ten v minulosti zastupoval i Kateřinu Emmons, takže i lidé z agentury mají s naším sportem zkušenosti, což může být výhoda,“ uvedl Nepejchal, který v roce 2017 vyhrál juniorskou kategorii v anketě Sportovec roku České republiky. „Na minulé olympiádě jsem byl mladý a vyjukaný nováček. Teď už bych na olympiádu měl jet v jiné roli, očekávání budou větší. I od ostatních sportovců ze Sport Investu vím, že teď dostanu maximální možný servis a podporu, takže se budu moct soustředit jen na trénink a závody, což je skvělé.“

Nepejchal se momentálně připravuje na finále Světového poháru, které se koná od 18. do 22. listopadu v čínském Putianu.

0

0

0

0