Reference

"Se SPORT INVESTEM spolupracuji od začátků své kariéry a tak mohu objektivně říct, že se postupně přeměnil z firmy zajišťující kvalitní, seriózní a profesionální služby v rámci České republiky ve společnost, která ve svém oboru patří k těm nejlepším celosvětově."

Petr Čech
fotbalový brankář české reprezentace a Chealsea FC

 


„S agenturou SPORT INVEST spolupracujeme již několik let. Vždy se jednalo o vysoce profesionální řešení našich požadavků a s poskytnutými službami jsme byli velice spokojeni. Nejvíce si ceníme jejich individuálního přístupu šitého našim potřebám přímo na míru."

Bohumil Mazač
exekutivní ředitel pro Business, ČEZ Prodej s.r.o.

 


"Od chvíle, kdy jsme se rozhodli přejít pod agenturu SPORT INVEST, mi opadlo mnoho starostí a vyřizování a můžeme se tak plně věnovat samotnému trénování. Od povahy jsem člověk kritický, musím však přiznat, že jsem velice spokojen se vzájemnou komunikací a individuálním přístupem lidí ze SPORT INVESTU."

Petr Novák
trenér české rychlobruslařské reprezentace, osobní trenér Martiny Sáblíkové a NOWIS Teamu


  "Agentura SPORT INVEST je naším partnerem v oblasti podpory sportu již čtyři roky. Spolupráce s ní je velmi profesionální. Nejvíce si cením individuálního přístupu a snahy udělat maximum pro propagaci značky Wüstenrot, a to jak ve spojení s námi sponzorovanými sportovci, tak i na dalších sportovních či jiných akcích."

Pavel Vaněk
místopředseda představenstva Wüstenrot

 


"Do dnešního dne jsem vděčná, že mě SPORT INVEST vzal pod svá křídla. Je to agentura s naprosto profesionálním přístupem a prioritami na správném místě. A s takovým týmem je opravdu radost spolupracovat."

Kateřina Emmons
olympijská medailistka ve střelbě

 


"Se SPORT INVESTEM spolupracuji pět let a stále mě překvapuje svojí pružností a vstřícností při řešení jakéhokoli úkolu. Je to můj partner na kterého se mohu stoprocentně spolehnout."

Jiří Bouška
paralympijský medailista v cyklistice, člen LAWI-AUTHOR  Teamu

 


„V České republice není mnoho firem, které mohou svým obchodním partnerům nabídnout individuální přístup,  a takové zkušenosti a know-how v oblasti sportu, sportovního marketing a hostitality získané za téměř 10 let úspěšného fungování společnosti. Jsme velice rádi, že naše partnerství je postaveno na silných základech, že můžeme společně dosahovat stále lepších obchodních výsledků.“

Daniel Zeman
spolumajitel firmy Actherm