Sport Invest Group - Sport Invest

Čeští fotbalisté v zahraničí

Výrazná česká stopa Sport Investu v cizině. Které naše hráče můžete sledovat?

Přečíst článek

servis

Sport Invest International

Komplexní péče

0

let na trhu

0

zastupovaných hráčů

0

reprezentačních startů

0

juniorských reprezentantů

0

lokálních manažerů v ČR i Evropě

 

Pomáháme

Sportovcům
nejen růst

0
0
tituly v Premier League vítěz Ligy mistrů
0
0
startů v reprezentaci čistá konta v Premier League

"Se Sport Investem spolupracuji od začátku kariéry a mohu říct, že se přeměnil z firmy zajišťující kvalitní, seriózní a profesionální služby v rámci ČR ve společnost, která ve svém oboru patří k těm nejlepším celosvětově."

Celý příběh

Petr Čech

bývalý brankář Chelsea, Arsenalu, dnes člen vedení Chelsea

Hráčům zajišťujeme

 1. Špičkovou lékařskou péči
 2. Kondiční trénink a fyzioterapii
 3. Výživové poradenství
 4. Zahraniční stáže a jazykové kurzy
 5. Daně a právní služby
 6. Materiální vybavení

Díky kvalitnímu skautingu našich regionálních manažerů přímo na utkáních jsme schopni dlouhodobě sledovat hráče jak na klubové, tak na reprezentační úrovni a věnovat se našim klientům osobně. Jsme také agentura s největším počtem hráčů v zahraničí. Záleží nám na rozvoji našich fotbalistů jak po sportovní, tak po lidské stránce. 

ZASTUPUJEME

Načíst další

Zahraniční kancelář

Sport Invest Londýn

Pobočka byla založena v roce 2006 Viktorem Kolářem a Eliotem van Tilem s cílem užší spolupráce českého a britského fotbalového trhu, zejména s ohledem na uplatnění českých hráčů v ostrovních klubech. Toto poslání se podařilo naplnit, i dnes díky tomu jsme mohli vidět Petra Čecha v Arsenalu, Tomáše Kalase ve Fulhamu či Bristolu, Jiřího Skaláka v Brightonu a Millwallu, Vítězslava Jaroše v Liverpoolu nebo Matěje Kováře v Manchesteru United. Sport Invest International Ltd. také pomáhá anglickým klubům se skautingem v mnoha regionech východní Evropy.

V posledních letech se nám díky aktivitám na anglickém trhu podařilo uzavřít smlouvy s mnoha nadějnými hráči. Mezi naše klienty tak patří například fotbalista Chelsea Fikayo Tomori, dvojice z West Ham United Moses Makasi a Vashon Neufville nebo Jonathan Grounds z Birminghamu.

MICHAEL HOLLANDS

ELIOT VAN TIL

MANAGING DIRECTOR

“Jsem pyšný na to, jak silnou pozici v rámci evropské kopané se nám podařilo vybudovat. Sport Invest neustále roste a zdokonaluje servis pro své klienty.”

Spolupracujeme s odborníky

Prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D.

Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře
Špičový český fyzioterapeut, který se stará o nejlepší české sportovce a v minulosti pečoval i o prezidenta Václava Havla. Od roku 2000 je přednostou Kliniky rehabilitace a tělovýchovného lékařství Univerzity Karlovy 2. lékařské fakulty a fakultní nemocnice Motol. Přednáší na univerzitách doma I v zahraničí.

RNDr. Pavel Suchánek

FitBee – výživové poradenství
Těžko najdeme v českém prostředí většího experta na výživu. Autor či spoluautor více než 50 odborných sdělení a několika publikací, vysokoškolský pedagog Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

PhDr. Jiří Šlédr

Psycholog
Sportovní psycholog, pracující pro reprezentanty v téměř 70 sportovních disciplínách. Primárně zaměřený na vrcholovou sportovní výkonnost, spolupracuje s nejlepšími trenéry. Přednáší na trenérských sympoziích doma i v zahraničí. Přímo se sportovci se účastní vrcholných soutěží.

Michal Reissinger

Osobní kondiční trenér
Kondiční trenér Sport Invest International. Mistr ČR v Muay Thai, člen českého reprezentačního týmu. Kromě kondice se specializuje na tvorbu jídelníčků. Jeho služeb využívají také fotbalisté Sparty.

MUDr. Petr Holub

Sportovní lékař a chirurg
Absolvent medicíny na Univerzitě Karlově, vynikající sportovní lékař a traumatolog. Naše skvělá spolupráce trvá již 10 let, kromě sportovců Sport Investu působí u české házenkářské reprezentace, spolupracoval i s fotbalovou Spartou a pravidelně pořádá mnoho zajímavých přednášek se zdravotně-sportovní tématikou.

HELLAND s.r.o.

Účetní a daňové poradenství
Vedení účetnictví a s ním spojená administrativa je noční můrou nejen špičkových sportovců, každého z nás. I na tyto věci myslíme a firma pana Ing. Stejskala nám zajišťuje to nejlepší účetní a daňové poradenství.

TÝM PROFESIONÁLŮ VE SPORT INVEST INTERNATIONAL

Viktor Kolář

 • Chairman
 • CEO
 • Profi licence UEFA
 • Licencovaný
  hráčský agent
 • Univerzita
  Karlova - FTVS