Sport Invest Group - Sport Invest

AKTUÁLNĚ

Dvě nová jména na legendárním poháru. Palát a Černák ovládli Stanley Cup

Přečíst článek

AKTUÁLNĚ

Osm hokejistů Sport Investu v NHL

Přečíst článek

servis

Sport Invest Hockey

Profesionální
servis

0

let na trhu

0

zastupovaných hráčů

 
0

lokálních manažerů

0

draftovaných hráčů

0

hráčů v NHL

Pomáháme

Sportovcům
nejen růst

0
Startů v NHL
0
Zápasů v reprezentaci
0
Kolo draftu
0
Roční plat v mil. $

„Už když jsem byl na škole věděl jsem, že mimo hřiště je o všechno postaráno - finance, smlouvy, kondiční trénink, všechno bylo vyřízené.“

Celý příběh

Tomáš Hertl

Útočník San Jose Sharks

Hřáčům zajišťujeme

 1. Dlouhodobé plánování kariéry
 2. Kondiční a mentální trénink
 3. Špičkovou lékařskou péči
 4. Nutriční poradenství
 5. Víza, letenky, marketingové smlouvy
 6. Účetní a daňové poradenství

Sledujeme a vybíráme si mladé hokejové talenty z České republiky a Slovenska. Díky našemu kompletnímu servisu a odborníkům pomáháme mladým hráčům a jejich rodičům vytvořit optimální podmínky pro správný a zdravý profesní i osobnostní rozvoj. Každému hráči se věnujeme individuálně a on i jeho rodina má zajištěnou podporu a poradenství důležité k dlouhodobému plánování úspěšné sportovní kariéry.

Zastupujeme v NHL

Načíst další

Partnerství

NEWPORT SPORTS
MANAGEMENT

Naším důležitým partnerem je největší severoamerická hokejová agentura Newport Sports Management, založená v roce 1981 Donaldem Meehanem, který byl nedávno prestižním časopisem Sporting News zařazen mezi 100 nejvlivnějších lidí světového sportu. Pod její křídla dnes spadá více než 100 hráčů NHL včetně Stevena Stamkose, P.K. Subbana, Henrika Lundqvista, Jarome Iginly, Erika Karlssona či Phila Kessela. V minulosti pomohl Newport k hvězné kariéře i velikánům jako Pat La Fontaine, Al MacInnis, Curtis Joseph, Trevor Linden či Nicklas Lidström a spolupracoval třeba i s legendárním Vladislavem Treťjakem.

DONALD E. MEEHAN

PRESIDENT

„SPORT INVEST je naším partnerem už od roku 2007. A jsme na to hrdí. Agentura má v Česku a na Slovensku skvělé jméno a spolu jsme pomohli mnoha vynikajícím českým a slovenským hokejistům. Robert Spálenka je jedním z nejvlivnějších agentů v Evropě.“

Spolupracujeme s odborníky

Ing. Václav Szakal

Mentální koučink
Mezinárodně certifikovaný kouč se smyslem pro humor, velkým srdcem a jasnou vizí. Od roku 2008 se věnuje čistě koučování, trénování, vedení svých firem a především rozvoji svých klientů. 6 let v manažerských pozicích, 6 let jako profesionální kouč, 10 let plně pro své klienty.

RNDr. Pavel Suchánek

FitBee – výživové poradenství
Těžko najdeme v českém prostředí většího experta na výživu. Autor či spoluautor více než 50 odborných sdělení a několika publikací, vysokoškolský pedagog Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Josef Andrle

Andrlesport
Firma Andrle Sport, s.r.o. vznikla v roce 2010 a své činnosti navazuje na dlouholetou praxi jejího zakladatele Josefa Andrleho. Specializujeme se na pohybovou přípravu mladých sportovců, vrcholových sportovců, sportovních týmů, hobby sportovců.

MUDr. Radek Kebrle

Lékařská péče
Špičkový chirurg uznávaný i mimo hranice České republiky. Specializuje se na problémy rukou, nedávno v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou úspěšně operoval zraněnou Petru Kvitovou.

MUDr. Petr Holub

Sportovní lékař a chirurg
Absolvent medicíny na Univerzitě Karlově, vynikající sportovní lékař a traumatolog. Naše skvělá spolupráce trvá již 10 let, kromě sportovců Sport Investu působí u české házenkářské reprezentace, spolupracoval i s fotbalovou Spartou a pravidelně pořáda mnoho zajímavých přednášek se zdravotně-sportovní tematikou.

TÝM PROFESIONÁLŮ VE SPORT INVEST HOCKEY

Robert Spálenka

 • Licencovaný agent NHLPA. KHL.
 • Hráčský agent (od 2000)
 • UK Praha - FTVS
  (sportovní management)
 • Lorain martin college (AUS)
 • Trenérská licence