Sport Invest Group - Sport Invest

AKTUÁLNĚ

Sport Invest a jeho kalendář pro rok 2021 nabízí vhled do duše sportovních hvězd

Přečíst článek

Audi FIS Ski World Cup 2019 ve Špindlerově Mlýně

Přečíst

AKTUÁLNĚ

Jiná a exkluzivní královna.
To je Ester Ledecká

Přečíst článek

servis

Sport Invest Marketing

Sportovní příběhy

0

olympijských medailí

0

mistrů světa

0

marketingových partnerství

0

mil. fanoušků na soc. sítích

0

projektů a eventů

MS na horských kolech

v Novém Městě
na Moravě 2016

0
0
Celkově návštěvníků v tis. Max. denní dosah příspěvků na Fb v tis.
0
0
Celkový rating sledovanosti v ČT v tis. Délka kampaně v měs.

Pozice SI – kompletní marketing UCI MS na horských kolech v Novém Městě na Moravě 2016

Celý příběh

Vavřinec Hradilek

Vodní slalomář

Realizované projekty  

Audi FIS Ski World Cup 2019 ve Špindlerově Mlýně

Kompletní řešení marketingové kampaně a obchodní stránky projektu

Realizované projekty 


 

ME ve veslování 2017 v Račicích

U jedné z největších akcí na českém území v roce měl Sport Invest úlohu exkluzivního marketingového partnera, který řídí obchodně marketingové aktivity včetně realizace komunikační kampaně k akcím a péče o partnery.

Realizované projekty 


 

MS na horských kolech v Novém Městě na Moravě 2016

Jako exkluzivní marketingový partner se Sport Invest podílel jak na přípravě marketingové strategie a realizaci komunikační kampaně, tak i v rámci obchodu na sponzoringových aktivitách.

Výsledkem společné práce s organizátory bylo nejúspěšnější MS světa na horských kolech v historii co do počtu fanoušků na místě i spokojení partneři projektu.

Realizované projekty Fotbalová škola Petra Čecha

Sport Invest Marketing je držitelem marketingových práv a ve spolupráci s Asociací pro sport a fair play i organizátorem projektu určeného dětem a mládeži. Fotbalová legenda Petr Čech se akce osobně účastní. Jako jediní v České republice navíc spolupracujeme přímo se slavným evropským velkoklubem – londýnským Arsenalem.

Realizované projekty 


 

Jr. NBA League v České republice

Jedinečný celosvětový projekt pro děti a mládež, jehož prostřednictvím se poprvé do České republiky dostává brand slavné NBA. Sport Invest Marketing se v pozici spolupořadatele ve spolupráci s Českou basketbalovou federací podílí na realizaci tohoto mezinárodního projektu na území Česka. V roce 2017 probíhá již druhý ročník.

Realizované projekty 

T-Mobile Olympijský běh

Od roku 2017 spoluorganizujeme T-Mobile Olympijský běh. Jedné se o největší jednorázovou běžeckou akci v České republice. V roce 2017 jsme pomohli rozeběhnout více než 70 tisíc lidí v jeden den. Úkolem naší agentury v tomto projektu je komplexní zajištění akce od registrace, přes výrobu a distribuci materiálu, koordinaci místních pořadatelů až po samotnou realizaci největšího závodu, který se koná v Praze na Výstavišti.

ZASTUPUJEME

Načíst další

Přehled služeb

Osobnostní práva sportovců

Spojujeme úspěšné a jsme na to pyšní. Zastupujeme největší české sportovní hvězdy, vítěze fotbalové Ligy mistrů, olympijské šampiony, mistry světa i Evropy, legendy českého sportu i sportovce na startu jejich kariér a hendikepované sportovce. Sportovcům přivádíme silné obchodní partnery. Obchodním partnerům nabízíme jedinečný marketingový nástroj. Našim partnerům garantujeme, že jejich investice do sportovního marketingu je vidět a zhodnotí se.

Produkce

Jsme flexibilní. Umíme zorganizovat komorní setkání i akce mezinárodního charakteru typu Světový pohár v klasickém lyžování či Mistrovství světa na horských kolech. Organizujeme jak vlastní eventy, tak akce ušité značkám na míru. Díky propojení se zastupovanými sportovci přidáváme akcím exkluzivitu. Zakládáme si na individuálním přístupu, kreativním řešení, vysoké kvalitě a naprosté spolehlivosti. Náš zkušený tým připravuje a realizuje všechny typy akcí – sportovní, kulturní, společenské i teambuldingové.

Marketing a PR

Pracujeme s příběhy. Příběhy našich sportovců i obchodních partnerů. Propojujeme sportovce s brandy a dodáváme tomuto spojení přidanou hodnotu. V rámci našeho interního komunikačního oddělení připravujeme ucelené PR strategie, řídíme komunikaci našich sportovců, stejně jako tvoříme a realizujeme marketingové plány u těch největších mezinárodních sportovních projektů. Vytváříme kreativní koncepty a realizujeme netradiční PR projekty. Zajišťujeme nákup a prodej reklamního prostoru v celoplošných médiích.

TÝM PROFESIONÁLŮ VE SPORT INVEST MARKETING

David Trávníček

  • Chairman
  • Jednatel Sport Invest Travel
  • Absolvent VŠE v Praze