Sport Invest Group - Sport Invest

servis

Sport Invest Travel

Jedinečné okamžiky

0

výjezdů na Světové poháry

0

navštívených OH

0

navštívených zemí

0

firemních akcí

0

prodaných vstupenek

Hokejový světový pohár

Exkluzivní zájezd pro klienty na vrcholnou hokejovou akci. Cestovní a poznávací program spojený s návštěvou utkání české hokejové reprezentace přímo v kolébce hokeje – kanadském Torontu. Součástí akce byla také galavečeře s hokejovými reprezentanty zastupovanými naší agenturou. Výjimečný zážitek pro všechny fanoušky špičkového hokeje.

Wüstenrot zimní hry

Na klíč připravená firemní akce se sportovním a společenským programem, teambuildingem a dalšími soutěžemi. Ve výčtu profesionálně zaranžovaných odvětví nechybělo lyžování, curling nebo běžky, nechyběl ani odpočinek v lázních, diskotéka a především návštěva závodu MS ve skicrossu za osobní účasti Ester Ledecké.

VIP zájezdy na fotbalovou reprezentaci

Kompletní zajištění programu na vrcholy české fotbalové sezony. Detailně naplánované transfery, pohodlné hotely, doprovodný program, setkání s fotbalovými osobnostmi, dárky a především neopakovatelné sportovní zážitky.

GOODYEAR Ski trip Rakousko

Velmi živá firemní akce se sportovním zaměřením a doprovodným programem. K výběru bylo velké množství různých aktivit v čele s curlingem, běžkařským a biatlonovým workshopem, lyžováním s instruktorem či sáňkařskou dráhou. Večerní program s kapelou či noční lyžování byly pověstnými třešinkami na dortu.

Zájezd za hvězdami

Zajeďte si do Kalifornie nebo na Floridu na špičkový hokej. Tamní kluby San Jose Sharks a Tamba Bay Lightning patří k elitě zámořské NHL. Zápasy si můžete zpestřit setkáním s hokejovými reprezentanty Tomášem Hertlem či Ondrou Palátem.

Přehled služeb

Firemní eventy

Klasický teambuilding v přírodě, moravská pohostinnost spojená s cyklistickými trasami, výjimečné akce na alpských sjezdovkách? Absolutní základ, který umíme vyšperkovat a doladit. Neplníme pouze vaše přání, ale pokoušíme se vaše očekávání překonávat. Nestandardní místa, vstupenky na zdánlivě nedostupné akce, účast osobností ze sportu či kultury a především – vaše spokojenost. Obraťte se na nás s jakýmkoliv přáním.

Vstupenky

Jsme jako doma na poli sportu i kultury. Díky námi zastupovaným osobnostem a dlouholetým kontaktům umíme zajistit vstupenky a VIP lístky na nejrůznější akce po celém světě. Olympijské hry, Liga mistrů, zápasy anglické Premier League, německé bundesligy či zámořské NHL. K tomu nejrůznější koncerty a společenské akce doslova po celém světě. S důvěrou se na nás obraťte, neznáme slovo ´nejde´.

Akce na klíč

Oslava narozenin, výročí nebo svatební cesta mimo standardní koleje? To je něco pro nás. Řekněte nám, co byste chtěli zažít nebo čím koho překvapit. Stačí naznačit – vymyšlení, naplánování i realizaci si pak rádi vezmeme na sebe. Výlety za hranice všedních dnů, neuvěřitelná setkání s osobnostmi mnoha oborů. Budeme šťastní, že můžeme plnit Vaše sny.

TÝM PROFESIONÁLŮ VE SPORT INVEST TRAVEL

David Trávníček

  • Předseda představenstva Sport Invest Marketing
  • Jednatel Sport Invest Travel
  • Absolvent VŠE v Praze